Heaven, I'm in heaven

And my heart beats so that I can hardly speak
And I seem to find the happiness I seek

Jedno takie miejsce na 1000! 

Ogród z ceramiką

O nasz ogród dbamy od ponad 20 lat i jest on naszą chlubą. Niegdyś była tu łąka, ale to my skrzętnie nawieźliśmy ziemię taczkami i wykonaliśmy cztery tarasy. Posadziliśmy drzewa i krzewy, później zasialiśmy trawę, a na koniec patrzyliśmy jak wszystko rośnie w oczach.
I oto jest: nasz piękny ogród. Nastrój ogrodu dopełnia ręcznie wykonana ceramika.
Lampiony i ceramikę użytkową wykonuje nasza córka Aleksandra. Jej prace są do nabycia na miejscu.

W naszym ogrodzie nie ma pośpiechu, wszystko rządzi się prawami Natury.

ogród

Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy zaciszne zakątki, w których można spędzić leniwe popołudnie. Jeśli lubią Państwo się opalać, czytać książkę w ogrodzie bądź obserwować korony drzew, znajdą w nim miejsce dla siebie. Na terenie posesji mamy dużą altankę przygotowaną na biesiady, altankę kameralną ulokowaną przy oczku wodnym, wygodne miejsca do posiedzenia na jadalnianym tarasie, jak również ruchome leżaki do odpoczynku na trawie. Dodatkowymi atrakcjami ogrodowymi jest ognisko.

W ciepłe dni zapach kwiatów jest obłędny

Ogród tętni życiem przez cały dzień. Z samego rana śpiewają nam kosy. Wraz z pierwszymi promykami słońca przybywają cytrynki, rusałki i monarchowie rozpoczynając w ten sposób eksplorację w poszukiwaniu nektaru. Trzmiele i pszczoły z brzmiącym brzmieniem zbierają z kwiatów słodkie pyłki, które przerobią na miód. W ogrodzie dostrzeżemy również chrząszcze i chrabąszcze ze swoimi pięknymi pancerzykami, a pracowite mrówki będą przemierzać dróżki do zachodu słońca. Wieczorem z kolei orkiestra świerszczy rozpocznie swą serenadę.

ogród

Mazurja to miejsce, w którym czas się zatrzymał.